Оголошується приписка до призовної дільниці юнаків 2007 року народження

Дата: 11.01.2024 16:05

Фото без описуНа підставі ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Новгород-Сіверської районної військової адміністрації №215 від 01.12.2023 року та рішення голови Новгород-Сіверської міської ради №303 від 30.11.2022 року з 2 січня по 29 березня 2024 року оголошується приписка до призовної дільниці Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян 2007 року народження.

У зв'язку з цим юнакам, які народились з 1 січня по 31 грудня 2007 року включно, і постійно або тимчасово проживають на території Коропської громади, необхідно прибути на приписку за адресою: вул. Вознесенська, 24, смт Короп, у точно визначений час, зазначений у особистій повістці. З собою  потрібно мати документи, що посвідчують особу.

Громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше, або ті, що не отримали особистих повісток, також повинні прибути за вказаною адресою.

Явка юнаків 2007 року народження та юнаків старших років народження, які не пройшли приписку до призовних дільниць, обов’язкова.