Податкові новини

Користуєтесь іпотечним кредитом – дізнайтеся чи маєте право на податкову знижку

Відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

14:37 06.10.2020

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 громадян, а задекларована сума до повернення з бюджету становить 9,3 млн  гривень.

13:54 29.09.2020

Телефонні шахраї знову турбують платників Чернігівщини

Суб’єктам господарювання Чернігівської області  вкотре не дають спокою телефонні шахраї.   Співробітники сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що невідомі особи телефонують платникам області з номерів 0500514348 і 0669102331 та представляються начальником Ічнянської ДПІ. Після цього під різними приводами вимагають перерахувати грошові кошти на картковий рахунок №4441 1144 5118 1802.

08:49 25.09.2020

Що робити, якщо реєстрацію ПН/РК зупинено?

Всі податкові накладні, які платники ПДВ реєструють в Єдиному реєстрі податкових накладних, проходять технічну перевірку та перевірку на відповідність критеріям ризику. Це – критерії безумовної реєстрації, ризиковості платника, позитивної податкової історії, ризиковості здійснення операції. Якщо податкова накладна потрапляє під критерії ризиковості, її реєстрація зупиняється і платник має документально підтвердити реальність такої операції.

11:51 24.09.2020

Інформуємо платників податків щодо алгоритму дій при реєстрації ПРРО

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати ПРРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України.

11:48 24.09.2020

Бізнесом Чернігівщини протягом січня-серпня поточного року сплачено близько 10,5 мільярда гривень податків, зборів та єдиного внеску

Платниками податків Чернігівського регіону протягом 8 місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Цей показник на 172 млн грн перевищує відповідний період минулого року.

16:02 23.09.2020