Податкові новини

Платники Чернігівщини у липні 2020 року сплатили до бюджетів на 882 млн гривень

До бюджетів усіх рівнів у липні 2020 року платниками Чернігівської області сплачено 881,7 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 2,4 відс. або на 20,5 млн гривень.

16:49 18.08.2020

Податкові перевірки: що потрібно знати

З початку року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено 67 документальних перевірок, що менше відповідного періоду минулого року на 55 перевірок (45 відс.).

13:20 17.08.2020

До уваги платників акцизного податку

Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що 22 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 626 «Про внесення змін до Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового» (далі - постанова), якою вносяться зміни до постанови КМУ від 24 квітня 2019 року № 408. Постанова опублікована у газеті «Урядовий кур’єр» 24.07.2020 № 141 та набрала чинності з дня опублікування.

13:17 17.08.2020

Знайомимось зі змінами щодо рентної плати

Головне управління ДПС у Чернігівській області продовжує інформувати платників податків щодо змін, передбачених Законом №466-ІХ, що удосконалює податкове законодавство.

10:32 14.08.2020

Погашення заборгованості з єдиного внеску обговорили під час зустрічі

Питанням заборгованості зі сплати єдиного внеску була присвячена зустріч начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмили Слотюк та заступника начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ігора Бондарева. Керівники обговорили проблемні питання погашення заборгованості з ЄСВ в частині фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб.

16:36 13.08.2020

Ставки земельного податку

На часі сплата земельного податку. Як встановлюються ставки податку детальніше у матеріалі.

10:18 12.08.2020