Податкові новини

До уваги платників податків: щодо сплати та повернення коштів

Звертаємо увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП). Картки відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

17:03 19.11.2020

На Чернігівщині за рахунок погашення податкового боргу  до бюджету надійшло 58,4 мільйона гривень

За інформацією управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Чернігівській області  станом на 1 листопада рівень податкового боргу до Зведеного бюджету області склав понад 2 млрд грн, що на 15,9 млн грн більше рівня боргу на початок року.

17:02 19.11.2020

До роботи не можуть допускатись працівники, договір з якими не укладено

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу працедавців та найманих  працівників, що не може бути допущений до роботи працівник, без укладення з ним трудового договору. Він оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

11:08 19.11.2020

Чернігівщина: на обороноздатність країни спрямовано близько 327,7 мільйона гривень військового збору

Протягом січня-жовтня поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено майже 327,7 млн грн військового збору. Це на 32 млн грн більше ніж за відповідний період  минулого року.

10:28 17.11.2020

Платники Чернігівщини за 10 місяців сплатили 13,4 мільярда гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів платниками області за 10 місяців сплачено майже 9,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Це майже на 435 млн грн або на 5 відс. більше суми надходжень відповідного періоду минулого року.

14:10 13.11.2020

Заробітчанам двічі з однієї суми податок сплачувати не потрібно

Діюче податкове законодавство передбачає сплату податків з усіх видів доходів, отриманих як в Україні, так і за кордоном (крім окремих видів доходів, визначених Податковим кодексом України, які не підлягають оподаткуванню або звільнені від оподаткування, наприклад: державні та соціальні матеріальні допомоги, що отримуються з бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування; спадщина від членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення; продаж одного легкового авто протягом року тощо).

09:11 13.11.2020

Зареєструвати програмний РРО можна швидко та просто

Для початку роботи з програмним РРО необхідно, перш за все, отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. ДПС такі ключі видає безкоштовно.

14:27 12.11.2020

ДПС у смартфоні

Окрім вебпорталу та Електронного кабінету інформацію з податкових питань можна отримувати у соціальній мережі Facebook, Youtube та навіть у telegram-каналі.

16:00 11.11.2020