Широ вдячні за допомогу!

Дякуємо за співпрацю ГО «Іскра Добра», завдяки якій отримали благодійну допомогу від World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів для кожного жилого домогосподарства Коропської громади – а це аж 67 тонн продуктів харчування.

13:57 18.10.2022

У Коропській громаді облаштовується гуртожиток для переселенців

Із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну до громади вимушено перемістилися близько 2200 осіб. Деякі – до родичів, знайомих. Але були й ті, хто їхав на територію громади без конкретно визначеного місця проживання.

15:34 17.10.2022

Вітаємо працівників харчової промисловості!

Щороку в третю неділю жовтня в Україні відзначається день працівників харчової промисловості. Щиро вітаємо всіх представників і ветеранів галузі з професійним святом!

10:07 16.10.2022

Звертаємось до жителів громади!

Сьогодні вночі ворог обстріляв об'єкт енергетичної інфраструктури у Київській області. Є серйозні наслідки, які можуть спричинити аварійні відключення електроенергії, що торкнуться і Чернігівщини також.

12:24 15.10.2022

У День захисників і захисниць України в Коропі пройшла церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО

Участь у заході взяли військові, рідні полеглих воїнів, працівники місцевого самоврядування на чолі з головою громади Володимиром Куніциним, представники організацій.

18:01 14.10.2022

Шановна громадо!

14 жовтня – знаменна дата для українців, адже об’єднує День захисників і захисниць України, свято Покрови пресвятої Богородиці, День українського козацтва та річницю створення Української повстанської армії.

08:00 14.10.2022