Пожежні підрозділи громади отримали суттєве матеріальне поповнення на 25 тисяч доларів

Дата: 06.12.2023 15:26

Комплекти бойового одягу, мотопомпи, спеціалізоване взуття та рукавиці, вогнегасники й аптечки, пожежні рукави, драбини та інші необхідні під час гасіння пожеж речі отримали сьогодні 5 місцевих пожежних команд, що працюють у нашій громаді в Атюші, Рождественському, Шабалинові, Нехаївці й Оболонні

Загальна сума реалізованого  проєкту – 25 тисяч доларів.

Як уже повідомлялось раніше, наша громада спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) реалізовує проєкт «Поліпшення пожежної безпекової послуги за принципом «допомога поруч» у Коропській селищній територіальній громаді»

Почалося все з того, що Коропська селищна рада взяла участь у проєкті «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади»

Цей проєкт  впроваджується Західноукраїнським ресурсним центром за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) та фінансування Уряду Канади.

Наша громада пройшла відбір, потрапила до 10-ки громад Чернігівської області та подала план реагування на суму 12 тисяч доларів.

Представлення проєктів відбулось у столиці. За результатом представлення  МОМ вирішила збільшити фінансування на реалізацію проєктів двом громадам (в тому числі і Коропській) удвічі – до 25 тисяч доларів.

У рамках проєкту в старостинських округах рол йшли навчання на тему пожежної безпеки. А всі 5 МПК отримали спеціалізоване обладнання:

• мотопомпи бензинові
  • драбини
  • штифторізи
  • бензопили
  • рукавиці діелектричні
  • набори інструментів
  • ліхтарі налобні
  • аптечки медичні
  • рукава пожежні
  • стволи багатоцільові «Цунамі»
  • хлопавки пожежні
  • вогнегасники
  • протигази
  • каски пожежні
  • захисні костюми (по 2 комплекти),чоботи пожежника, рукавички для пожежників

Вкотре дякуємо Представництву Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за суттєву підтримку, надану нашій громаді!