Оголошення

Оголошення для підприємців

18 жовтня у Чернігові стартує програма «Бізнес-акселератор», яку розробила Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації.

09:49 12.10.2021

До уваги активних мешканців громади

Партнери програми DOBRE із SocialBoost планують провести навчання для мешканців партнерських громад з підвищення навичок користування онлайн інструментами, онлайн послугами та інших цифрових навичок.

18:21 01.10.2021

День прибирання, запланований на завтра, скасовується - через погодні умови

09:57 24.09.2021

Оголошення

Коропська селищна рада на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року №130 (надалі-Порядок), інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає Акціонерне Товариство «Облтеплокомуненерго» (надалі-АТ «ОТКЕ»).

12:03 21.09.2021

Громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Коропської територіальної громади

З 17 вересня по 18 жовтня 2021 року відповідно до розпорядження селищного голови від 16 вересня 2021 р. № 220 «Про Порядок громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Коропської територіальної громади» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Коропської територіальної громади.

09:37 17.09.2021

Терцентр запрошує

Територіальний центр Коропської селищної ради запрошує пенсіонерів, людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб безкоштовно отримати одяг, що був  у вжитку.

13:53 10.09.2021