КУЛЬТУРА

У Билці відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Сьогодні наш культурний «десант» — Народний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури (керівник Валерій Фока) та солісти БК — вчергове дав благодійний концерт для збору коштів нашим землякам, які захищають Україну від російського окупанта.

14:12 09.08.2022

«Первоцвітам» — двадцять: і ювілей відзначили, і захисників підтримали

Цими серпневими днями минає двадцять років від тієї миті, як восьмеро творчих земляків, для кого художнє слово і мистецтво є важливою частиною життя, заснували при центральній районній бібліотеці творчий клуб із назвою «Первоцвіти Коропщини».

21:08 03.08.2022

У Шабалинові відбувся благодійний концерт: зібрали майже 18 тисяч гривень для наших воїнів

Цієї недільної днини народний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури (керівник Валерій Фока) дав уже третій благодійний концерт з метою збору коштів для ЗСУ — цього разу в Шабалинові.

16:10 31.07.2022

В Атюші відбувся благодійний концерт на підтримку наших воїнів-захисників: люди зібрали майже 9 тисяч гривень

Сьогодні Народний аматорський духовий концерт Коропського будинку культури (керівник Валерій Фока) за підтримки селищної ради дав благодійний концерт в Атюші, з метою збору коштів на підтримку ЗСУ.

15:02 24.07.2022

У Коропі під час благодійного концерту зібрали вісім з половиною тисяч гривень для наших захисників

Сьогодні Народний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури (керівник Валерій Фока) та солісти БК дали благодійний концерт у парку імені Кибальчича.

14:19 29.06.2022

Сьогодні з нагоди Дня Конституції відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в Коропі

Участь у церемонії покладання взяли працівники апарату та відділів селищної ради на чолі з головою громади Володимиром Куніциним, старости, представники організацій та установ.

14:00 28.06.2022

Оркестр ЗСУ виступив у Коропі з концертом

У Центральному парку Коропа сьогодні виступила концертна бригада з міста Києва — ВІА, Брас-бенд та солісти Зразково-показового оркестру Збройних Сил України.

18:18 27.06.2022

У Коропі відзначили лауреатів премії імені Василя Нікітіна

Важлива подія творчого життя Коропщини – підбиття підсумків літературно-мистецького конкурсу імені Василя Нікітіна − відбулася вчора в Арт-просторі Публічної бібліотеки. Антоніна Гавриленко, Анастасія Городиська, Ольга Євтушенко, Ірина Боровська, Ганна Савич і Валерій Маринченко визнані лауреатами премії імені місцевого поета й журналіста.

13:07 11.10.2021