Відбулись концерти до дня матері

Дата: 17.05.2023 08:52

14 травня у Шабалинівському Будинку народних традицій і дозвілля відбувся благодійний концерт до Дня Матері. Творчий колектив порадував односельців чудовою програмою. Також на підтримку ЗСУ вдалося зібрати 13 421 гривню!

Також цього дня в Оболонському Будинку культури  відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих в боях за Україну Героїв, серед них  В'ячеслав Свердлов,  життя якого пов'язане з Оболонням.

Під час концерту звучали  пісні, сповнені любові до України, до її героїчних захисників,  зворушливі слова не раз викликали непрохані сльози.

На ярмарок оболонські  господині (а це  в основному саме  учасниці  концертної програми) приготували різноманітні смачні страви.

Спільними зусиллями зібрані кошти в сумі 17 тисяч 100 грн, за що щиро дякуємо кожному, хто долучився до благодійної справи.

З думкою про тих, хто на передовій,  в окопах, в пекельних боях,   ми вимолюємо  у   Бога: поверни наших захисників живими  і неушкодженими до рідного дому!

За інформацією Шабалинівського БНТД та Антоніни Гавриленко