Інформація, що має суспільний інтерес

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.

08:32 21.11.2023

На Чернігівщини змінилися сервіси передачі показників лічильників газу

Відтепер споживачі Чернігівщини мають передавати показання лічильників газу через сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Оскільки 24 жовтня АТ «Чернігівгаз» перейшло під державне управління Групи Нафтогаз.

10:26 27.10.2023

АТ «Чернігівгаз» інформує про зміни у визначенні мінімальної плати за розподіл газу для побутових споживачів

З 1 жовтня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) запровадила зміни у підході до визначення мінімального розміру річної замовленої потужності для побутових споживачів, яким газопостачання припинено повністю або частково (Постанова держрегулятора №1659 від 12.09.2023 року).

10:34 16.10.2023

Інформує Асоціація управителів житла

1 січня 2019 року набрала чинності частина 5 статті 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», згідно норм якої кожен управитель - юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)", а управитель – фізична-особа підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)".

11:06 05.10.2023

До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими товарами

Кабінет Міністрів України подовжив державне регулювання цін на окремі види продовольчих товарів на період воєнного стану і на три місяці після його припинення або скасування.

12:43 25.09.2023