Національна поліція

«Хочу захищати дітей і мирне майбутнє України», – доброволець бригади «Лють» Тетяна Дубина з Чернігівщини

32-річна Тетяна сьогодні успішно подолала конкурсний відбір та пройшла співбесіду до штурмової бригади Нацполіції «Лють». Жінка-доброволець за фахом вчитель молодших класів, однак зараз вона бачить себе на фронті. «Прагну зі зброєю в руках захищати дітей та скоріше вибити ворога з нашої землі», – так Тетяна пояснює своє рішення записатися до «Люті».

11:35 22.02.2023

Поліція застерігає громадян від шахрайським схем, що поширені на території Чернігівської області

В Новгород-Сіверському районі поліція проводить профілактичні відпрацювання під час яких роз’яснює як уберегти себе від шахраїв. Поліцейські інформують громадян про найпоширеніші види шахрайства та розповсюджують профілактичні листівки серед населення.

09:09 09.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися

«Гвардія наступу» — це професійні штурмові бригади МВС. Команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».

15:41 03.02.2023

Хочеш зробити нашу країну безпечнішою? Прагнеш допомагати людям та стояти на варті правопорядку? Приєднуйся до команди!

30 січня 2023 року розпочався прийом заяв кандидатів для заміщення вакантних посад інспектора та поліцейського роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

11:04 01.02.2023

Поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки. Представляючись співробітниками банків, шахраї випитують секретні дані і можуть отримати доступ до ваших рахунків.

08:26 01.02.2023