Іван Іщенко: Ми маємо нести службу максимально ефективно та дбати про безпеку і спокій наших громадян

Дата: 11.04.2024 08:11

Кожному поліцейському слід бути відкритим до людей та їхніх проблем, бути у цілодобовій готовності прийти на допомогу у будь-якій ситуації: саме з таким меседжем відвідав Коропщину.

Провів робочі зустрічі з особовим складом відділення поліції №1 (смт Короп) Новгород-Сіверського району, а також з представниками місцевої влади.

Наголосив на ключові напрямки роботи поліцейських - забезпечення правопорядку, цілодобова допомога населенню, чіткість і злагодженість у реагуванні на звернення громадян.

Взаємодія та плідна співпраця із територіальними громадами та органами місцевого самоврядування є! Безпека громадян - пріоритет! Рухаємось в правильному напрямку й надалі!

Джерело: Іван Іщенко