Завдяки програмі Бюджету участі в Коропській селищній раді в 2021 році було реалізовано два проєкти

Дата: 31.12.2021 10:11

Звіт
про виконання проекту бюджету участі Коропської селищної ради.
Автор Карацюба Надія.

«Осучаснення холу Атюшівської школи з встановленням енергозберігаючих світильників та облаштування куточка герою АТО Станіславу Ковтуну»

Згідно з проєктом було заплановано монтаж підвісної стелі «армстронг» в холі на першому поверсі школи, встановлення енергозберігаючих ледсвітильнитків та обладнання куточку  герою АТО Станіславу Ковтуну, який загинув, захищаючи Україну від російської агресії.

Згідно з кошторисом, який складався у березні 2021 року, планувалось використати:

- 18000 грн  - на придбання комплектуючих для стелі;

- 5000 грн  - на придбання ледсвітильників;

- 18000 грн - на  виконання робіт з монтажу стелі та світильників;

- 6000 грн - на виготовлення стендів на замовлення;

- 3000 грн - на придбання фарби для стін.

За час від подання заявки до надходження коштів на рахунок відділу освіти ціни на товари та послуги зросли  більше ніж на 30%. З метою економії коштів матеріали для стелі були замовлені в інтернет магазині, а доставка з Києва була здійснена власними силами. В

артість комплектуючих становить 22824, 52 грн (накладна додається). Світильники (16 шт.) придбані по акції з безкоштовною доставкою. Вартість становить 5729,86 грн (накладна додається). Вартість монтажу стелі склала 20000 грн. При площі 154 м2. Ціна за 1 м2. становить 130 грн, що нижча середньоринкової по Україні (155 грн) станом на вересень місяць 2021 р.

Після встановлення підвісної стелі та монтажу світильників (власними силами) з виділених коштів залишилось 1445,62 грн, при потребі для повного завершення проекту близько 9 тис. Тому було придбано лише частину стендів для куточку Станіславу Ковтуну, решту планується придбати за кошти спонсорів.

Стенди для куточку Станіславу Ковтуну вже проплачені, але ще не доставлені до Атюшівської школи

Звіт
про виконання проєкту «Сучасний кабінет української мови і літератури та зарубіжної літератури для реалізації компетентісного підходу у вивченні мови і літератури».
Автор Дарина Мальцева

Згідно коштів отриманих від реалізації  громадського бюджету  (бюджету участі) в Коропській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік Риботинським НВК  було придбано два телевізори марки Ergo в сумі 4500 грн кожен,  два кронштейни – 237 грн кожен, два комплекти шаф  – 10 000 кожна. Також за власні кошти було придбано 2 HDMI кабелі (460 грн).

Для класу української мови та літератури і класу зарубіжної літератури придбано по шафі та телевізору для легкого доступу до інноваційного навчання.

Під час реалізації проєкту виникли незначні проблеми: не вдалось знайти марку телевізорів, вказаних у проекті, тому було придбано телевізори з аналогічними  параметрами, але іншого бренду. Станом на 24 грудня 2021 року проект було повністю реалізовано.

Бюджет проєкту

Назва товару

(шт.)

Ціна, грн