Визначені проєкти, які будуть профінансовані в цьому році за програмою Громадського бюджету (Бюджету  участі)

Дата: 02.07.2021 16:35

Сьогодні завершила роботу експертна група з питань реалізації програми «Громадське бюджетування» (Бюджет участі) на 2021 рік у Коропській громаді. На засіданні підбили підсумки результатів голосування за подані проєкти.

Вони такі:

Осучаснення холу Атюшівської школи з встановлення енергозберігаючих світильників та облаштування куточка Героя АТО Станіслава Ковтуна в Атюшівській школі (50 тисяч гривень) – 882 голоси (343 онлайн, 539 на паперових бланках)

Сучасний кабінет  української мови і літератури та зарубіжної  літератури для реалізації компетентісного підходу у вивченні мови і літератури у  Риботинському навчально-виховному комплексі (29 тисяч 512 гривень) − 401 голос (59 онлайн, 342 на паперових бланках)

Заміна ламп освітлення – енергозбереження в  Коропській  школі (50 тисяч гривень) − 208 голосів (76 онлайн, 132 на паперових бланках)

Модернізація «Інформаційно-туристичного центру «Космос» (50 тисяч гривень)  − 155 голосів (29 онлайн, 126 на паперових бланках)

«Зелений клас» у Оболонській школі (30 тисяч гривень) – 155 голосів (31 онлайн, 124 на паперових бланках)

3D моделювання і друкування у Коропській ТГ  (16 тисяч гривень) – 132 голоси (49 онлайн, 83 на паперових бланках)

Літній дитячий бібліомайданчик «Ромашка» (50 тисяч гривень) - 99 голосів (16 онлайн, 83 на паперових бланках)

Еко-майданчик біля Плавучого мосту (11 тисяч гривень) − 90 голосів (65 онлайн, 25 на паперових бланках)

Розвиток народних ремесел  (24 тисячі 800 гривень) – 88 голосів (27 онлайн, 61 на паперових бланках)

Благоустрій меморіальної садиби М.І.Кибальчича (49 990 гривень) – 76 голосів (30 онлайн, 46 на паперових бланках)

Бюджет програми становить 100 тисяч гривень. Коштів вистачає щоб реалізувати два перших проєкти у рейтингу голосування, сума бюджетів яких становить 79 тисяч 512 гривень. Але залишку – 20 тисяч 488 гривень – бракуєщоб реалізувати третій за рейтингом голосування проєкт («Заміна ламп освітлення – енергозбереження в  Коропській  школі») з бюджетом у 50 тисяч гривень.

У пункті 5.10 Положення про громадський бюджет, затвердженого рішенням сесії  Коропської селищної ради сьомого скликання від 18.12.2018 року вказано, що в такому разі переможцем визнається наступний проєкт за кількістю голосів, реалізація якого не призведе до перевищення загальної суми Громадського бюджету.

Тому, відповідно до Положення, буде реалізований проєкт «3D моделювання і друкування у Коропській ТГ» з бюджетом у 16 тисяч гривень.

Отже, проєктами-переможцями Бюджету участі 2021 у нашій громаді є:

1. «Осучаснення холу Атюшівської школи з встановлення енергозберігаючих світильників та облаштування куточка Героя АТО Станіслава Ковтуна в Атюшівській школі» (50 тисяч гривень)
  2. «Сучасний кабінет  української мови і літератури та зарубіжної  літератури для реалізації компетентісного підходу у вивченні мови і літератури у  Риботинському навчально-виховному комплексі» (29 тисяч 512 гривень)
  3. 3D моделювання і друкування у Коропській ТГ (16 тисяч гривень).

Вітаємо переможців!

Посилання на документи:

ПРОТОКОЛ засідання експертної групи з питань реалізації програми «Громадське бюджетування» (бюджет участі) на 2021 рік

ПОЛОЖЕННЯ про громадський бюджет (бюджет участі) в Коропській об’єднаній територіальній громаді (18.12.2018 р)