Фонд соціального страхування

Фонд направив 400 мільйонів гривень державної фіндопомоги на фінансування лікарняних і декретних виплат

Фонд соціального страхування України направив 400 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

10:16 31.03.2021

Кабінет Міністрів України затвердив бюджет Фонду на 2021 рік

Кабінет Міністрів України затвердив бюджет Фонду соціального страхування України на 2021 рік. Відповідну постанову “Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2021 рік” № 261 Уряд прийняв 22 березня.

15:53 30.03.2021

Найбільше нещасних випадків за підсумками 2020 року сталось із медичними сестрами (братами)

Упродовж 2020 року на підприємствах України зафіксовано 6 646 нещасних випадків, на які складено акти за формою Н-1/П (пов’язані з виробництвом), з яких 3 054 – випадки гострого професійного захворювання працівників закладів охорони здоров’я на COVID-19. Зокрема, 841 випадок стався із медичними сестрами (братами), 316 випадків – із молодшими медсестрами (братами) з догляду за хворими, 257 випадків – з молодшими медичними сестрами (братами).

16:45 24.03.2021

Лікарняні і декретні фінансують Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні

Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні та декретні у повному обсязі. Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.

09:54 23.03.2021

Самоізоляцію за кошти Фонду пройшли понад 100 тисяч працівників

З початку пандемії 100 тисяч 603 застраховані особи знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму 114,2 мільйона гривень.

15:10 19.03.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за лютий у повному обсязі

Учора, 16 березня, Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за лютий, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

15:08 19.03.2021

За підсумками лютого Фонд прийняв на фінансування лікарняні на суму 1,27 млрд грн

За оперативними підсумками лютого 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 1,27 млрд гривень проти 0,92 млрд гривень у лютому 2020 року. Зростання видатків склало 38,3%.

10:27 15.03.2021