Фонд соціального страхування

80% заяв на фінансування лікарняних подаються в електронному вигляді

Більшість роботодавців вже перейшли на електронний документообіг з Фондом соціального страхування України – близько 80% заяв-розрахунків, на підставі яких фінансується матеріальне забезпечення, подаються до Фонду онлайн.

11:09 09.07.2021

КОМПЕНСАЦІЇ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ЗА ЧАС ІЗОЛЯЦІЇ ВІД COVID-19 СКЛАЛИ МАЙЖЕ 150 МЛН ГРН

Понад 130 тисяч українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму майже 150 мільйонів гривень.

10:14 07.07.2021

Фонд направив 400 мільйонів  гривень фіндопомоги на лікарняні і декретні виплати

Фонд соціального страхування України направив 400 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання для 80 тисяч осіб.

12:57 29.06.2021

Фонд прийняв на фінансування 2 мільярда гривень декретних для 56,8 тисяч жінок за підсумками січня-травня

Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування допомоги по вагітності та пологах для 56 886 працюючих жінок, які перебували у відпустці по вагітності та пологах у січні-травні 2021 року. Виплати нараховано на загальну суму 2 мільярда гривень, що на 4 %, або 76,5 мільйона гривень більше, ніж за той же період 2020 року.

12:02 25.06.2021

В е-лікарняному оновились причини непрацездатності

Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.

15:26 22.06.2021

Фонд направив 3,4 мільйона гривень на щомісячні виплати для 137 медиків і їхніх родин

З початку 2021 року Фонд соціального страхування України направив 3,4 млн гривень на щомісячні страхові виплати для працівників закладів охорони здоров’я, які отримали стійку втрату працездатності внаслідок профхвороби на COVID-19, а також членів сімей померлих медичних працівників.

11:37 16.06.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за травень у повному обсязі

Станом на сьогодні ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. На це направлено 890 мільйонів гривень.

12:14 14.06.2021