Фонд соціального страхування

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

10:40 20.08.2021

За підсумками семи місяців потреба Фонду у видатках за лікарняними зросла на 65,8%

За оперативними підсумками січня–липня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 9 мільярдів гривень проти 5,46 млрд гривень за той же період 2020 року. Зростання потреби у видатках склало 65,8%.

09:33 17.08.2021

Лікування та реабілітацію за кошти Фонду пройшли 2,3 тисяч потерпілих на виробництві

Упродовж перших 6 місяців 2021 року в закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією понад 2,3 тис. потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Медико-соціальні послуги надаються потерпілим за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

15:49 13.08.2021

Уряд врегулював можливість здійснення виплат медикам, яким встановлено інвалідність внаслідок COVID-19 у наступному за днем інфікування році

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 11.08.2021 врегулював можливість призначення і проведення Фондом соціального страхування України одноразових страхових виплат за кошти державного бюджету медичним працівникам, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19 поза межами календарного року, у якому відбулось інфікування.

07:55 13.08.2021

Вимоги безпеки праці при проведенні сільськогосподарських  робіт в період збирання врожаю зернових, кормових культур та оранки землі під озимі культури.

Сільськогосподарська галузь знаходиться в процесі збирання врожаю та підготовки земель до майбутніх врожаїв, здійснення комплексу польових робіт, якісне виконання яких створює передумови високих результатів сільськогосподарської діяльності.

16:04 12.08.2021

ФССУ профінансував державні допомоги для 9 сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Для родин дев’яти медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 15,07 млн гривень.

12:56 11.08.2021

ФССУ профінансував державні допомоги 6 медикам, яким Встановлена інвалідність внаслідок профхвороби на Сovid-19

Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати для шести медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, на загальну суму 4,43 млн гривень.

15:12 10.08.2021

Реабілітацію після захворювань і травм пройшли 10,7 тисяч працюючих

18:33 09.08.2021

Фонд забезпечив медичним, постійним стороннім доглядами і побутовим обслуговуванням 5 тисяч потерпілих на виробництві

За підсумками І півріччя 2021 року Фонд соціального страхування України здійснив фінансування виплат для 5 тисяч потерпілих на виробництві для забезпечення їх спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом або побутовим обслуговуванням.

18:29 09.08.2021