Вітання з професійним святом приймали працівники соціальної сфери

У першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери – свято, яке належить тим, хто виявляє милосердя, дарує добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

18:45 04.11.2022

Відбулося засідання комісії ТЕБ і НС

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Коропської селищної ради.

15:38 03.11.2022

Ранок розпочався із звернення жительки села Вишеньки

Єфросінії Миколаївні Власенко сьогодні виповнилося 82 роки. Але настрій у іменинниці зовсім не святковий… Наближається зима, а запас дров у неї – в кращому випадку до нового року. Бабуся живе одна, її мізерної пенсії ледве вистачає на ліки і їжу. Допомоги просити нема в кого. Бідкається, що самотня, нікому не потрібна… Тому і звернулась до голови громади

09:40 03.11.2022

Відбулось чергове засідання сесії

Сьогодні під головуванням Коропського  селищного голови Володимира Куніцина відбулось засідання двадцять першої сесії селищної ради 8 скликання.

15:53 02.11.2022

Шановні жителі Коропської громади! Повідомляємо про старт проєкту «Нова громада – друга домівка»

В чому полягає його суть? Це інтеграційні навчання та психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб та представників їхніх родин, інших ініціативних груп населення.

10:39 02.11.2022