"Я маю право!"

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: це потрібно знати майбутнім батькам

Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.

12:49 06.11.2018

«Знай своє право на землю». Порядок отримання земельної ділянки у приватну власність

Від чого залежить розмір земельної ділянки; де можна зареєструвати право на земельну ділянку; які документи потрібні для подачі до місцевого ЦНАПу або нотаріуса; який строк розгляду поданих державному реєстратору документів.

16:53 05.11.2018

«Знай своє право на землю». Отримання земельних ділянок учасниками АТО

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи - розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

15:41 05.11.2018

Про розподіл майна під час розлучення без звернення до суду

Павле Дмитровичу, доброго вам дня! Ми з дружиною прожили разом 12 років, маємо спільну дитину. Однак, так сталося, що вирішили далі жити окремо. В принципі претензій одне до одного у нас немає, і ми готові розійтися без скандалів. Скажіть будь ласка, чи можемо ми самі розділити майно без звернення до суду? І чи впливає на розділ те, з ким живуть діти? Дякую вам за відповідь.

17:16 31.10.2018

Консультація: про діяльність Уповноважених осіб, які б надавали українцям найбільш затребувані нотаріальні послуги

У нас в містечку на Кіровоградщині вже понад 5 років немає нотаріуса. Найближчий – за 50 кілометрів. Чув, що Мін’юст придумав як вирішити цю проблему. Чи це справді так?

16:47 26.10.2018