Управління статистики

Лікарняні та декретні у 2019 році було нараховано 2,4 млн працюючих

Фонд соціального страхування України упродовж 2019 року направив на фінансування лікарняних, допомог по вагітності та пологах і на поховання 14,5 млрд гривень. Загалом у минулому році страхувальники подали заяви-розрахунки на фінансування матеріального забезпечення для 2 424 431 застрахованої особи.

09:35 11.01.2020

До Дня автомобіліста і дорожника

Традиційно в останню неділю жовтня відзначається День автомобіліста і дорожника. Як інформує Головне управління статистики у Чернігівській області, за січень-серпень 2019 р. підприємства автотранспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) доставили споживачам 1101 тис.т вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 687 млн.ткм. Більше половини (55%) вантажних перевезень в області здійснили приватні перевізники, решту – автопідприємства.

14:54 21.10.2019

Соціально-економічне становище Коропського району в січні-серпні 2019 року

Статистичний бюлетень, що містить інформацію про основні показники соціально-економічного розвитку, населення та міграцію, оплату праці, внутрішню торгівлю, сільське, лісове господарство, промисловість, будівництво, транспорт, споживчі ціни тощо.

16:17 04.10.2019