До Дня автомобіліста і дорожника

Дата: 21.10.2019 14:54

Фото без опису   Традиційно в останню неділю жовтня відзначається День автомобіліста і дорожника. Як інформує Головне управління статистики у Чернігівській області, за січень-серпень 2019 р. підприємства автотранспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) доставили споживачам 1101 тис.т вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 687 млн.ткм. Більше половини (55%) вантажних перевезень в області здійснили приватні перевізники, решту – автопідприємства.

Найбільші обсяги вантажоперевезень в області (62% загального обсягу) було виконано автоперевізниками міст Чернігова та Прилук.

Упродовж січня–серпня п.р. автобусами перевезено 25 млн. пасажирів (51% від загального обсягу пасажирських перевезень). Пасажирооборот становив 364 млн.пас.км.

Щодня  послугами маршрутного автотранспорту області, у середньому, користувалися 103 тис. пасажирів.

Чернігівська область налічує 7,7 тис.км автомобільних доріг загального користування, що становить 4,7% у загальній транспортній мережі України. При цьому питома вага автомобільних доріг з твердим покриттям у загальній довжині – 94%. Більше 60% автомобільних доріг складають дороги місцевого значення.

Головне управління статистики у Чернігівській області щиро вітає всіх працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства з професійним святом!

Головне управління статистики у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)