До уваги осіб з особливими потребами!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує про можливість проведення процесу протезування нижніх та верхніх кінцівок максимально просто і доступно.

15:21 16.10.2023

До відома громадян

Деякі питання реалізації прав потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг: Постанова Кабінету Міністрів України

15:40 02.08.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах

11:27 27.07.2023

Новий підхід до надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

З метою осучаснення умов надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб Уряд прийняв постанову № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», якою уточнено параметри надання цієї підтримки.

09:02 27.07.2023

Увага!

Особам поважного віку, особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, надаються окремі соціальні послуги в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Мінсоцполітики (Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава»)

08:31 27.04.2023

Щодо протезування та реабілітації учасників бойових дій та постраждалих громадян в Україні

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю просить оприлюднити на сайті інтерв’ю генерального директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталія МУЗИЧЕНКА щодо протезування та реабілітації учасників бойових дій та постраждалих громадян в Україні за посиланням: https://www.ispf.gov.ua/news/intervyu-generalnogo-direktora-fondu230219

08:52 01.03.2023

Підтримка малозабезпечених сімей

Міністерство соціальної політики інформує, що згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» Мінсоцполітики передбачені кошти за бюджетною програмою КПКВК «Підтримка малозабезпечених сімей», в тому числі для надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

08:47 01.03.2023