Податкові новини

Щодо застосування РРО при торгівлі в інтернеті

З метою роз’яснення правил застосування РРО при здійсненні інтернет-торгівлі Державна податкова служба України розробила для суб’єктів господарювання відеоролик щодо продажу товарів через інтернет без касового апарату та без порушень законодавства.

09:35 18.02.2022

Увага! Наближається термін подання податкової декларації з плати за землю

Відповідно до пункту 286.2 статті 286 Податкового Кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу.

09:33 18.02.2022

Застерігаємо від шахраїв, які  видають себе  за працівників податкової служби!

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує громадян, платників податків, що до суб’єктів господарювання м. Ніжина почали надходити телефонні дзвінки від невідомих осіб, які представляються працівниками Ніжинської ДПІ. Телефонують із мобільного телефону 0953404479 та просять передзвонити за номером 0955973516, начебто начальнику Ніжинської ДПІ. При цьому невідомі особи просять надати грошові кошти.

11:57 09.02.2022

У січні Чернігівщина спрямувала на обороноздатність країни 34,4 мільйона гривень військового збору

Про підтримку обороноздатності нашої країни платниками податків Чернігівщини інформує громадськість начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

16:41 08.02.2022

У січні платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,2 мільярда  гривень податків та понад 457 мільйонів гривень єдиного внеску

У січні 2022 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено понад 1,2 млрд грн податків та зборів. Надходження січня минулого року перевищені на 187 млн гривень, - інформує громадськість начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

14:44 03.02.2022

До уваги платників податків: Щодо терміну сплати податків

З метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування Головне управління ДПС у Чернігівській області звертається до платників рентної плати, зокрема рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та за користування радіочастотним ресурсом України, а також платників плати за землю з проханням здійснити сплату податкових зобов’язань за січень 2021 року не пізніше 28 лютого 2022 року включно, оскільки граничний термін сплати по цих платежах припадає на 02 березня поточного року.

12:08 02.02.2022

Фіскальний чек – гарантія прав споживача

Державна податкова служба України розробила відеоролик,  у якому роз?яснюється, який захист та гарантії надає фіскальний чек споживачам від недоброчесних продавців.

12:07 02.02.2022

ПРРО: Корисна інформація

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у зв’язку зі значним розширенням з 1 січня 2022 року переліку суб’єктів господарювання, які у своїй діяльності повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій, Державна податкова служба України на своєму сайті створила банер «Програмні РРО».

12:05 02.02.2022

Щодо граничних обсягів доходу, встановлених для 1-3 груп єдиного податку для фізичних осіб - підприємців  протягом 2022 року

Відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами і доповненнями (далі - Кодекс), а саме ст.291, передбачено, що спрощена система оподаткування, обліку та звітності - особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених главою 1, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

15:57 01.02.2022