Новини Пенсійного фонду

Лікарняні - 2023: що змінилось?

1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві визначено Пенсійний фонд України.

14:38 16.01.2023

До уваги страхувальників

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області (код за ЄДРПОУ 21390940, МФО 353553) повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2022 року №1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» з метою забезпечення здійснення страхових виплат та соціальних послуг 30 січня 2022 у філії Чернігівське обласне управління АТ «Ощадбанк» відкрито поточний рахунок у національній валюті № UA523535530000025604300006971 для обліку коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

12:43 03.01.2023

Субсидії та пільги: які зміни чекають на жителів

Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.

12:44 29.12.2022

СУБСИДІЇ: Запитуйте-відповідаємо

- Чи враховується при розрахунку субсидії допомога, яку малозабезпеченим українцям цьогоріч надавали міжнародні організації?

09:03 21.12.2022

Колектив Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області продовжує збирати допомогу нашим воїнам, які зараз на передовій

Всі небайдужі взяли участь у благодійному проєкті Головного управління Пенсійного фонду України в області «Зігрій захисника!».

10:26 01.12.2022

Субсидії та пільги: які зміни чекають на жителів області

15:33 24.11.2022

Кому можна подавати заяву на призначення субсидії з 1 грудня?

З 1 грудня подати заяву на призначення субсидії можна до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади, ЦНАПу чи в електронній формі через портал «Дія», а також це можна буде зробити в будь-якому сервісному центрі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

09:36 08.11.2022

Для отримання субсидії витрати на оплату комуналки мають перевищувати 15% доходу

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг призначають людям, які не можуть самостійно сплатити всю суму. Розмір виплат розраховують індивідуально для кожної сім’ї з огляду на її склад, сукупний дохід та розмір житлового приміщення. Проте для призначення субсидії витрати на житлово-комунальні послуги мають перевищувати в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

11:46 31.10.2022

Оприлюднено Закон України № 260-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», прийнятий 21 вересня 2022 року.

11:08 26.10.2022

З жовтня пільги та субсидії виплачує Пенсійний Фонд України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України»» починаючи з 1 жовтня 2022 року, Пенсійний фонд України забезпечуватиме виплату житлових субсидій та пільг.

13:15 24.10.2022