Проєкт капремонту Коропської школи: відбулось засідання робочої групи

Капітальний ремонт Коропської школи: є переможець тендеру, триває перевірка аудиторів

Станом на сьогодні, по  закупівлі «Капітальний ремонт Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка з енергоефективними заходами та створенням нового освітнього простору по вул.Поштова,10 в смт.Короп Чернігівської області (коригування) (Код за ЕЗС ДК 02

Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Відділу освіти Коропської селищної ради (далі – Замовник) на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 25.06.2024 року №110, реєстр пропозицій від 17.07.2024, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «СТРОЙБУД КОНСАЛТ ІНВЕСТ» (далі – ТОВ «СТРОЙБУД КОНСАЛТ ІНВЕСТ»), тендерну пропозицію КОНСОРЦІУМ «УТБ» (далі – КОНСОРЦІУМ), протокол розкриття, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СТРОЙБУД КОНСАЛТ ІНВЕСТ» від 19.07.2024 № 114, вимогу про усунення невідповідностей до 09.08.2024, повідомлення про намір укласти договір від 12.08.2024, пояснення Замовника, отримані через електронну систему закупівель 15.08.2024, 21.08.2024 та 27.08.2024.

13:49 06.09.2024