Проєкт капремонту Коропської школи: відбулось засідання робочої групи

Дата: 04.03.2024 16:17

Наближається впровадження проєкту «Капітальний ремонт Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка з енергоефективними заходами та створенням нового освітнього простору по вул. Поштова, 10 в смт Короп…» .

Реалізовуватиметься цей проєкт за Програмою з відновлення України. Буде оголошуватись тендер на будівельні роботи на суму 75 мільйонів гривень. 65 мільйонів надасть Європейський інвестиційний банк, решту коштів повинне скласти співфінансування з бюджету громади.

Проєкт передбачає ремонт укриття, харчоблоку, системи водовідведення й фасадів, утеплення, заміну даху, встановлення протипожежної системи і блискавкозахисту тощо.

У лютому була підписана чотиристороння угода між Міністерством фінансів, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Коропською селищною радою та відділом освіти. На поточний рік по проєкту передбачено 27 мільйонів гривень.

Роботи почнуться цього року по теплу. Завершитись вони повинні до кінця наступного року.

Сьогодні відбулось засідання робочої групи з впровадження супроєкту «Програми з відновлення України» при Коропській селищній раді.

Робоча група обрала голову ­. Ним став голова громади Володимир Куніцин

• Заступник голови Робочої групи – Олександр Шевченко, заступник директора з господарської роботи Коропської ЗОШ
  • Секретар робочої групи – Тетяна Волк, депутат селищної ради

Також обрали членів робочої групи, відповідних за напрямки:

• спеціаліст по зв’язках із громадськістю та зацікавленими сторонами – Олена Маслєнікова, член ГО «Коропщина – спільний дім»
  • спеціаліст по роботі з пропозиціями та скаргами – Олег Курбанов, начальник відділу освіти
  • спеціаліст з екологічного та соціального моніторингу реалізації супроєкту – Наталія Басанець, заступник селищного голови
  • спеціаліст з управління ризиками – Олександр Шевченко, заступник директора з господарської роботи Коропської ЗОШ

На завершення Робоча група Погодила План соціального менеджменту супроєкту Програми з відновлення України. У цьому документі багато уваги приділено інформуванню громадськості на всіх етапах реалізації проєкту.