Про підготовку до зими – на виконкомі

Дата: 05.09.2021 09:20

3 вересня в селищній раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету, де розглянули 15 питань.

Провів засідання селищний голова Володимир Куніцин.

Розпочався захід із вітань нашим підприємцям з нагоди їхнього професійного свята  та вручення їм нагород (детальніше про це ми уже розповіли).

Військовий комісар Володимир Бойко доніс до старост і всіх присутніх інформацію про правила призовної кампанії.

Про стан справ на території Риботинського старостинського округу розповів староста Володимир Капиця.

Що ж було зроблено? За підтримки селищної ради чи своїми силами:

• впорядкували територію на в’їзді в Сохачі, прибрали стихійне звалище; впорядкували центр, загородили 350 метрів паркану;
  • зробили косметичний ремонт пам’ятників у Риботині й Сохачах;
  • впорядкували берег річки для купання;

Безпосередньо під час розгляду питань виконкому йшлося про:

Хід виконання плану заходів щодо роботи в осінньо-зимовий період. Про це доповіли керівники відділів та комунальних закладів.

Освіта: 6 закладів опалюються дровами/брикетом; 2 – газом, у 2 – центральне опалення. Брикет завезений на 100%, дрова – на 60%. Викликає занепокоєння ціна на газ, яка значно зростає. Дві школи громади (Рождественська і Карильська) опалюються «блакитним паливом». Якщо в минулому опалювальному сезоні на опалення пішло 700  тисяч гривень, то в майбутньому (за попередніми розрахунками) - буде потрібно  близько 1 млн 600 тисяч.

Культура: підготовка до зими триває, дрова завезені на 52%. У Городищі повністю запущена в експлуатацію нова система опалення.

Є  проблемні питання по будинках культури, але до початку опалювального сезону їх повинні усунути.

Найскладніше з Регіональним історико-археологічним музеєм, тому що встановлені 2 роки тому електричні нагрівальні прилади виявилися неефективними. Єдиний вихід –  автономне опалення. А також проблема у Вишеньках – потребує заміни котел будинку культури. Ці питання голова громади доручив взяти в роботу.

Соціальна сфера: стаціонарні відділення терцентру в Нехаївці та Шабалинові забезпечені твердим паливом на 100%; у відділеннях перевірено технічний стан електромережі, пожежних резервуарів та первинних засобів пожежогасіння. У відділенні в Нехаївці встановлений резервний котел і витяжна труба. На випадок стихійних лих та відключення електроенергії відділення забезпечені електрогенераторами.

Медицина: система опалення в центральній лікарні пройшла перевірку.

У заклади «первинки» завезено брикету на 50%, дров – на 85%. В Рождественській амбулаторія замінений електролічильник; у Вільному – опалювальний котел.

Інформаційно-туристичний центр «Космос»: у вересні-жовтні плануються гідравлічні випробування та промивка системи опалення; за кошти програми DOBRE та бюджету встановлено 5 вікон.

Культурно-спортивний комплекс «Аполлон»: із необхідних 100-110 кубометрів дров завезені 40 (тобто 36-40%); ще 40 оплачені.

Комунальні підприємства: техніка КП «Благоустрій-СЕРВІС» до зими готова, паливо-мастильні матеріали закуплені; По КП «Вода» до початку опалювального сезону будуть замінені люки, зроблена промивка мережі.

З метою своєчасної підготовки комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період керівникам виконавчих органів селищної ради, комунальних підприємств селищної ради виконком доручив до 15 жовтня усунути недоліки та бути готовими до початку опалювального періоду.

Далі на засіданні:

Затвердили мережу закладів  загальної середньої освіти Коропської селищної ради  на 2021/2022 навчальний рік

Розглянули звіт керівника Коропської центральної лікарні за перше півріччя

Розглянули  питання по лінії відділу-служби у справах дітей

Надали згоду на розміщення телекомунікаційного обладнання ТОВ «Лайфселл» у селі Шабалинів

Розглянули питання квартирного обліку

Затвердили граничну вартість безоплатних послуг на поховання учасників бойових дій

Погодили зміни до Програми благоустрою території Коропської селищної ради на 2021 рік та Програми підтримки готельного господарства.

Зокрема програму благоустрою збільшили на 300 тисяч гривень – це заробітні плати робітників по благоустрою із жовтня по грудень.

До програми підтримки готелю додали 41 тисячу для встановлення вікон, кондиціонерів та телевізорів (в готелі реалізується «швидкий грант» за кошти Програми DOBRE та місцевого бюджету)

Завершилося засідання розглядом заяв громадян.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
 та комунікацій з громадськістю