Привітали  підприємців та подякували  їм за чесну працю

Дата: 03.09.2021 18:04

Фото без описуЦих людей не так багато, та їхню роль у забезпеченні соціально-економічного розвитку суспільства важко переоцінити.

Їхній хліб – не такий простий, як може здатися. Вони не можуть відпроситися з роботи раніше, а поняття «робочий» і «вихідний» у них не має чітких граней, як у більшості. Їхній робочий час – 24/7.

5 вересня буде свято непересічних, неординарних людей – День підприємця.

У переддень свята в селищній раді привітали підприємців Коропської громади. Урочистості пройшли перед засіданням виконкому.

− Від себе особисто, від виконавчого комітету, від депутатів селищної ради хочу подякувати всім підприємцям − людям, які наповнюють бюджет, завдяки яким вирішується багато питань соціально-економічного розвитку нашої громади. І в перспективі роль підприємців у цьому буде домінуючою, − сказав Коропський селищний голова Володимир Куніцин у вітальному слові.  – Далеко не кожен може бути підприємцем, за статистикою – до 4% людей. Це шалена праця і дуже важкий хліб. Не завжди є прибуток, інколи дуже добре, коли «в нуль»… Через те я хочу, щоб ми шанували підприємців, дякували їм.

Разом з тим селищний голова наголосив на важливості сплати податків підприємцями, адже по іншому ні громада, ні держава не функціонує.

Голова подякував тим підприємцям і підприємствам, які у повній мірі сплачують податки, відмітив агропідприємства, які свідомо йдуть на переоформлення договорів оренди за вищою орендною ставкою – під 12%.

Підприємцям громади побажали міцного здоров'я, успіхів, гарних врожаїв, достатку та надійних партнерів.

Голова громади наголосив на тому, що всі служби селищної ради, дотичні до розвитку підприємництва, завжди повинні йти назустріч підприємцям у межах чинного законодавства.

Також Володимир Миколайович сказав, що дуже важливим і на перспективу обов’язковим є створення у нашій громаді Ради підприємців, щоб  люди, які бажають відкрити свою справу, могли скористатися безвідсотковими кредитами. Адже це – розвиток нашої громади, її майбутнє.

Святкову мить продовжила церемонія нагородження.

За багаторічну сумлінну працю у сфері підприємницької діяльності,  вчасність та повноту сплати податків до бюджету, якісне обслуговування населення,  активну участь у житті громади та з нагоди свята – Дня підприємця України грамотою Коропської селищної ради відзначені:

• Товариство з обмеженою відповідальністю «Черешеньки»
  • Юрій Миколайович Величко, голова фермерського господарства «Обрій-ІП»  та фермерського господарства «Жива Придесення»
  • підприємець Юрій Сергійович  Квасніков
  • підприємець Олександр Васильович Пацюк

Подяка Коропського селищного голови оголошена

• підприємцю Ігорю Івановичу Вегері

Вітаємо!

Добра, здоров'я і благополуччя вам, шановні підприємці!