Запитання до влади: відповіді

Дата: 25.02.2021 18:10

Фото без описуЗа ініціативи адміністраторів групи «Оце Так Громада Короп» у Facebook  у цій групі створена рубрика «Питання до влади». Надаємо відповіді на запитання учасників групи.

1. «Літом 2018 року тодішня адміністрація ОТГ оголошувала конкурс на кращий логотип (графічний символ) та слоган (девіз) для Коропської ОТГ. Чи завершено цей конкурс: розглянуто пропозиції, оголошено переможця тощо? Чи має нині Коропська ОТГ затверджені у встановленому порядку логотип та слоган?» (запитує Володимир Ворона)

Відповідь:

Творчий конкурс на найкращий логотип і слоган Коропа був оголошений у червні 2018 року (оголошення, положення про конкурс)

Переможця визначали через відкрите голосування в інтернеті (Facebook).

Лідером голосування став коропчанин В’ячеслав Балакін.

Під час Миколаївського ярмарку в липні 2018 року зі сцени оголосили переможця і вручили йому сертифікат на сувенірну продукцію (про це йшлося в матеріалі про проведення ярмарку).

Цей логотип і слоган не є офіційною символікою. Тобто, він не затверджувався на сесії (на відміну від герба і прапора Коропа − зі срібною рибою коропом і золотою короною).

2. Дитяча консультація

Інше питання цієї рубрики стосується долі «дитячої консультації» в Коропі.

Відповідь:

Станом на тепер вирішено перенести «консультацію» на територію Коропської центральної лікарні.

Проте кінцеве рішення про дитячу консультацію буде трохи згодом − у квітні (після оформлення пакетів надання медичних послуг).

Ще одна відповідь на запитання про програму підтримки кооперативів була надана раніше через кабінет  Коропського селищного голови на цьому сайті (можна почитати за посиланням)