Жителі Лубенця дякують за освітлення

Дата: 16.07.2020 16:08

Фото без описуУ невеличкому селі Атюшівського старостинського округу проживають усього 30 людей, але й вони не залишилися поза увагою. За сприяння Коропського селищного голови Віктора Журавля й старости Станіслава Пилипця вечірній Лубенець рятуватимуть від темряви 5 світлодіодних ліхтарів на сонячних батареях.

Це перші світильники такого типу на території громади. І надалі в інших населених пунктах, де є проблемні ділянки, встановлюватимуть світильники на сонячних батареях.

Роботи виконували працівники комунального підприємства селищної ради «Благоустрій СЕРВІС». Воно створене для обслуговування вуличного освітлення по всій громаді та з початку року виконує цю функцію.

Місцеві жителі дякують голові громади й старості  за світло надворі. Освітлення тут не пам’ятають уже давно. Воно було в Лубенці хіба що у часи розквіту місцевого колгоспу…

Атюшівський старостинський округ Коропська громада освітлюватиме й надалі. У найближчих планах – Пуста Гребля, де проживають  87 людей.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради