Платники податків Коропщини не допустили катастрофічних втрат місцевого бюджету

Дата: 06.05.2020 15:30

Фото без описуЧерез введення карантину та надзвичайної ситуації в державі, Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу, якими дозволила не сплачувати в місцеві бюджети податки за землю та нерухоме майно. Однак цю новацію не всі підприємці сприйняли радо.

Так, керівник сільгосптовариства «Земля і Воля» із Бобровиці, Герой України Леонід Яковишин заявив про відмову від цієї податкової пільги і закликав своїх колег сплатити податки в місцеві бюджети.

Саме із місцевої казни утримуються заклади освіти, соціального захисту, культури, фізкультури та ряд програм місцевого значення, здійснюється підтримка галузі охорона здоров'я. Розуміючи всі загрози такої податкової пільги, і на Коропщині не всі платники скористалися нею. Тож Коропська селищна рада дякує всім фізичним особам, підприємствам, зокрема  СТОВ «Шабалинівське», ТОВ «Черешеньки», ФГ «Михалишин», СТОВ «Агрольон», ТОВ «БАХМАЧ АГРО», ПСП «Лукново», які підтримали бюджетну сферу і сплатили податки за березень.