Передсвяткова сесія й хороші новини на ній

Дата: 26.04.2019 18:11

Фото без описуСьогодні, перед тривалими святковими вихідними, депутати Коропської селищної ради зібрались у залі засідань, аби взяти участь у роботі 35-ї сесії сьомого скликання. Терміновість була викликана важливістю внесення змін до бюджету, щоб заплатити за виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту доріг, що невдовзі планується. Разом із тим під час сесії стало відомо, що невдовзі мають відремонтувати проблемну вулицю Незалежності в Коропі. І вже почали ремонт центральної вулиці в Нехаївці.

Про це жителі Нехаївки просили вже давно. Через це селищний голова Віктор Журавель запросив на зустріч керівника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Юрія Мартинова. Із Юрієм Васильовичем та керівником райавтодору Олександром Петрушанком тоді погодили й прокладання нового асфальту по вулиці Незалежності в Коропі. Це зроблять уже після свята 9 травня. А ремонт центральної дороги по селу Нехаївці, про що домовилися також, уже фактично завершений

А тепер – до питань, що вирішувалися на сесії.

На попередньому засіданні, що відбулося 12 квітня, депутати надали дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний та поточний середній ремонт доріг у Коропі, Атюші, Риботині та Придеснянському (детальніше читайте тут)

На сесії депутати підтримали виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, всього 196 тисяч, які потрібні для виготовлення проектно-кошторисної документації.

Підтримали депутати й зміни до складу конкурсної комісії з питань проведення незалежної оцінки майна. Додали заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Юрія Шкурка і, відповідно, вивели зі складу його попередника Олега Мельоху.

Розглянули також одне питання із сфери управління майном та блок земельних питань.

На завершення роботи селищний голова Віктор Журавель привітав депутатів із прийдешнім святом Воскресіння Христового, побажав здоров’я, наснаги, Божого благословення й плідної роботи на благо громади.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)