Як діяти, якщо ви стали жертвою домашнього насильства

Дата: 27.04.2023 16:55

Фото без описуДомашнє насильство – це діяння фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в родині чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають або раніше проживали однією сім’єю.

Домашнє насильство - це злочин, якому потрібно протидіяти, не мовчати. Закликаємо громадян повідомляти про такі ганебні факти до поліції.

Якщо ви або ваші близькі стали жертвою домашнього насильства, або ж ви стали свідком таких протиправних дій - не мовчіть! Ваш дзвінок може врятувати комусь життя! Телефонуйте на спеціальну лінію 102, 116 та 0 800 500 335 (Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації).

Поліція Новгород-Сіверського району цілодобово несе службу в посиленому режимі та щомиті готова прийти на допомогу!