Оголошення

Кіберполіція закликає небайдужих громадян протидіяти російській пропаганді у медіа-просторі!

Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами створено проект «МРІЯ» StopRussia Channel (https://t.me/+uhuMFjDH7lljM2Ey), який обʼєднує небайдужих громадян щодо протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

19:45 17.11.2023

Оголошення

У зв’язку з ускладненнями, які виникли під час усунення аварійної ситуації з водопроводом по Вознесенській, вода буде подаватися погодинно:

09:35 17.11.2023

До уваги жителів Коропа!

15 та 16 листопада проводитиметься дезінфекція та промивка водопровідної мережі. У зв’язку з цим можливі перебої з водою та погіршення її якості.

15:45 13.11.2023

Увага! Штормове попередження

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, вранці та вдень 11 листопада та впродовж доби 12 листопада в Україні, крім західних областей, очікуються пориву вітру 15-22 м/с; 12 листопада – значні дощі. Просимо бути обережними!

21:28 10.11.2023