Всеукраїнське опитування щодо основних показників рухової активності населення

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом Міністерством молоді та спорту України  заплановано проведення моніторингу.

11:03 21.12.2023

До уваги водіїв!

В зв'язку з погіршенням погодних умов просимо вас обмежитись керуванням автотранспортом.

14:17 14.12.2023

До уваги жителів Коропа!

Вийшла з ладу сирена сповіщення населення. Зараз працюємо над відновленням її роботи. До поновлення роботи сирени про сигнал тривоги просимо дізнаватися в мобільному додатку «Тривога» та на інших можливих ресурсах.

17:22 01.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

09:47 29.11.2023