Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Коропської селищної ради «Про затвердження  Правил благоустрою на території Коропської селищної ради»

На виконання  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється  проєкт регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою на території Коропської селищної ради».

15:40 26.06.2019

Повідомлення

про оприлюднення  проектів регуляторних актів Коропської селищної ради:  «Про місцеві податки та збори на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», «Про встановлення ставки із сплати туристичного збору на 2020 рік», «Про встановлення ставок із сплати єдиного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставки із сплати транспортного податку на 2020 рік».

12:40 26.04.2019

Оголошення

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки нежитлового приміщення, що відбувся 22 квітня 2019 року, згідно оголошення, розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 04 квітня 2019 року.

10:06 23.04.2019

Оголошення

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки нежитлової будівлі, що відбувся 22 квітня 2019 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 03 квітня 2019 року.

10:03 23.04.2019

Оголошення

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової  оцінки земельної ділянки, що відбувся 15 березня 2019 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 25.02.2019 року.

09:36 23.04.2019

До уваги фермерів

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укравтозапчастина» пропонує сільгоспвиробникам та фермерам області тракторну техніку на спеціальних умовах

09:10 04.04.2019

До уваги громадян!

На виконання рішення, ухваленого на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана 31 січня 2018 року №60-р, Коропська селищна рада на пленарному засіданні 32 сесії 7 скликання від 31 січня 2019 року прийняла земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Коропської селищної ради згідно Акту приймання-передачі земель.

08:32 12.02.2019

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект регуляторного акту – проект рішення селищної ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку видачі довідок виконавчими органами Коропської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу даного проекту регуляторного акту.

15:10 31.01.2019

ОГОЛОШЕННЯ

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки комунального майна Коропської селищної ради, що відбувся 05 січня  2019 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коропської селищної ради від 17.12.2018 року.

14:55 08.01.2019