Повідомлення про обробку сільськогосподарських культур

ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» повідомляє,  що з 15.05.2021 р. та впродовж декількох днів у с. Оболоння, Райгородок та Черешеньки проводитиметься обробка сільськогосподарських культур засобами захисту рослин, а саме гербіцидом.

18:38 15.05.2021

Інформація для аграріїв

АТ «Аграрний фонд» приймає заявки від сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням зерна гречки та готові співпрацювати з фондом на умовах передоплати.

11:35 13.05.2021

До уваги керівників агроформувань

Повідомляємо Вас про те, що 11.05.2021 об 11.00 год. за допомогою програми ZOOM буде проведено онлайн семінар з питань економічної привабливості вирощування квасолі.

09:12 11.05.2021

Повідомлення про обробку сільськогосподарських культур

ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» повідомляє,  що з 29.04.2021 р. та впродовж декількох днів, у с. Погорілівка (Кролевецький район) проводитиметься обробка сільськогосподарських культур засобами захисту рослин, гербіцидом Шеріф.

16:00 29.04.2021

До уваги жителів населених пунктів Коропської селищної ради

Короп, Атюша, Пуста Гребля, Билка, Будище, Вільне, Тарасівка, Вишеньки, Городище, Придеснянське,  Карильське, Краснопілля, Лукнів, Райгородок, Жернівка, Нехаївка, Оболоння, Поліське, Риботин. Сохачі, Рижки, Рождественське, Шабалинів

16:09 26.04.2021