Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації: надійний захист майна та бізнесу від рейдерів

Дата: 04.02.2020 09:48

Фото без описуЗміни, які впроваджуються Міністерством юстиції у сфері державної реєстрації, покликані унеможливити реалізувати схеми, які роками використовували рейдери для присвоєння чужого майна чи бізнесу.

Одним із таких дієвих нововведень є Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Для забезпечення належного сприйняття з’явилася потреба у створенні принципово нового колегіального органу, який би забезпечив належне, якісне та прозоре виконання функцій, які покладенні на Мін’юст у зв’язку з розглядом скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

«Відтепер, процес захисту від протиправних посягань на майно та бізнес став більш прозорим та неупередженим. Кожна скарга на дії державних реєстраторів уважно розглядається, а в результаті – надається виважене рішення на основі законодавчих норм», – зазначила Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Особливості Колегії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації:

• колегія складається з:
  • співголів (на сьогодні їх 2) ;
  • секретаря;
  • 9 членів;
  • участь також можуть брати представники неурядових організацій, що представляють та захищають інтереси бізнесу в Україні.
  • фіксація засідань  відбувається за допомогою звуко- та відео пристроїв.
  • рішення колегії оперативно опубліковуються на сайті Мін’юсту чи міжрегіональних управлінь юстиції.

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)