Бізнес-інформація

Програма USAID АГРО надасть добрива та насіння соняшника агровиробникам: з 1 по 14 березня триває реєстрація заявок у ДАР

Агровиробники, які обробляють від 5 до 500 га, можуть отримати міндобрива або насіння соняшника від Програми USAID АГРО у межах ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна.

09:17 02.03.2023

Щодо включення підприємств до переліку об’єктів критичної інфраструктури

Коропська селищна рада доводить до відома інформацію про те, що Міністерство аграрної політики та продовольства України здійснює прийом заявок від підприємств для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

11:44 20.02.2023

Шановні пасічники та аграрії!

В даний час бджільництво, як галузь сільського господарства, динамічно розвивається та інтенсифікується, потребує спільних зусиль щодо вирішення наявних проблем як з боку пасічників, так і з боку аграріїв, зокрема під час використання пестицидів та агрохімікатів, упорядкування добросусідства тощо.

11:56 16.02.2023

До уваги представників малого та середнього бізнесу

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області передбачені заходи щодо інформаційної, консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

09:01 11.01.2023

З вересня аграрії зможуть податися на дві програми держпідтримки через Державний аграрний реєстр

З 1 вересня аграрії зможуть податися на дві програми з держпідтримки у Державному аграрному реєстрі. Про це розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

17:18 02.09.2022