Шановна громадо!

1 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Це день тих Людей, якими  пишається вся Україна та захоплюється вільний світ! Дякую всім, хто береже спокій наших рідних, наших дітей, хто пише новітню історію своєю героїчною боротьбою з російським агресором.

07:40 01.10.2023

Про засідання виконавчого комітету 29 вересня

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів засідання виконавчого комітету, де були опрацьовані 111 питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності нашої громади, зокрема благоустрою, цивільного та соціального захисту, захисту прав дитини.

19:13 29.09.2023

День людей поважного віку відзначили в терцентрі

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин привітав студентів та студенток Університету третього віку з Днем людей поважного (чи літнього) віку, та  Днем ветерана, що відзначається у перший день жовтня.

12:55 28.09.2023

Вчора в Коропі працювала мобільна медична бригада вузькопрофільних спеціалістів з обласного центру

Протягом дня отримати консультації та пройти обстеження в обласних фахівців змогли понад 230 пацієнтів із Коропа, Шабалинова, Рождественського, Атюші, Риботина, Сохачів, Лукнова, Карильського.

14:45 27.09.2023

Привітали юних зірочок світу творчості

Сьогодні – в День позашкілля –  у селищній раді зустрічали напрочуд творчих, активних і старанних дітей, які малюють, роблять вироби з різноманітних матеріалів, танцюють, активно беруть участь у конкурсах і здобувають перемоги обласного і Всеукраїнського рівня. Це про вихованців Коропського центру дитячої та юнацької творчості, які своєю творчою працею прославляють Коропщину.

18:19 25.09.2023

Вітаємо з Днем позашкілля!

Це свято працівників сфери позашкільної освіти – світлих, щирих людей, які присвятили своє життя дітям, у серцях яких живе любов до Дитини.

09:34 25.09.2023