Комісією погоджено перелік проектів Коропської громади

Дата: 25.09.2017 10:16

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою КМУ від 16.03.2016 р. №200

«Деякі, питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» комісією, спеціально утвореною при Мінрегіоні для розгляду переліків проектів із проектними заявками, розглянуто і погоджено перелік проектів, надісланий листом виконавчого комітету Коропської селищної ради Чернігівської області від 21.08.2017 №3-13/807.

Витяг з протоколу № 8 додається.

Начальник Управління                                                 Н.Л. Бондарчук

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 8

засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків проектів із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Дата проведення         29 серпня 2017 року

Початок проведення   15:00

Місце проведення       Мінрегіон, вул. В. Житомирська, 9, 4 поверх (1-й корпус) велика зала засідань

Засідання проводив: Парцхаладзе Л.Р. – заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, заступник голови Комісії.

Присутні:

Члени комісії: Малашкін М.А. – заступник голови Комісії, Бондарчук Н.Л. – секретар Комісії, Абрам’юк І.С., Базарна О.В., Гуріна О.М., Касіяник А.В., Кучеренко О.В., Третяк Ю.І., Шевчук В.А.

Запрошені: Непомнящий М.Г. – керівник адміністративного відділу Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Відповідальні працівники Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону.

Відсутні: Негода В.А. – голова Комісії, Ганушак Ю.І., Дудка О.О., Казюк Я.М., Кобялко В.І., Поєдинок М.С., Ткачук А.Ф., Химорода Л.В., Шаршов С.І.

СЛУХАЛИ:

Відповідальних працівників Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону щодо переліків проектів з проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Вінницької, Дніпропетровської,  Житомирської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей.

По Коропській об’єднаній територіальній громаді:

Згідно з розподілом Субвенції, бюджету Коропської ОТГ  передбачено 11370,1 тис. грн. (3790 тис. грн. – загальний фонд, 7580,1 тис. гри. – спеціальний фонд).

Виконавчий комітет Коропської селищної ради надіслав перелік з 4 проектів на весь доведений обсяг Субвенції, передбачений територіальній громаді, а саме:

1. «Реконструкція частини приміщень адміністративної будівлі під Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Кибальчича, 12 в, смт Короп Чернігівської області» - 1441,353 тис. грн. (1441,353 тис. грн. –спеціальний фонд);

2. «Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Чернігівська в с. Риботин Коропського району Чернігівської області» – 1111,858 тис. грн. (1111,858 тис. грн. – загальний фонд);

3. «Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Вербова в с. Карильське Коропського району Чернігівської області» – 827,418 тис. грн. (827,41 8 тис. грн. – спеціальний фонд);

4. «Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Сельдімірова в с. Билка Коропського району Чернігівської області» – 1205,331 тис. грн. (1205,331 тис. грн. – спеціальний фонд);

5. «Капітальний (вибірковий) ремонт проїзної частини вул. Молодіжна в с. Атюша Коропського району Чернігівської області» – 1430 тис. грн. ( 1430 тис. грн. – спеціальний фонд);

6. «Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Борисівка в с. Рождественське Коропського району Чернігівської області» – 1480 тис. грн. (1480 тис. грн. – загальний фонд);

7. «Придбання шкільного автобуса для відділу освіти Коропської селищної ради» – 1500 тис. грн. (1198,142 тис. грн. – загальний фонд, 301,858 тис. грн. – спеціальний фонд);

8. «Придбання спецтехніки та обладнання для комунального підприємства «Благоустрій» Коропської селищної ради (трактор з відвалом, екскаватор на базі трактора, вантажний автомобіль самоскид)» – 2374,14 тис. грн. (2374,14 тис. грн. спеціальний фонд).

Наданий висновок Чернігівської обласної державної адміністрації від 21.08.2017  № 03-03/4281 щодо відповідності проектів плану соціально-економічного розвитку Коропської ОТГ.

Проекти відповідають напрямкам використання коштів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 200.

ВИРІШИЛИ:

Погодити перелік проектів Коропської ОТГ Чернігівської області.

Коропській ОТГ: у проекті №1 забезпечити комплексний підхід щодо тепломодернізації будівлі з визначенням графіку реалізації відповідних заходів (ДБН В.2.6-31:2006).

Відповідно до наказу Мінрегіону від 05.04.2016 №82, Коропській ОТГ після затвердження проектної документації протягом п’яти робочих днів подати Мінрегіону повний пакет документів.

При цьому зазначити, що фінансування проектів може здійснюватися при наявності документів, визначених законодавством.

Присутні голосували: за – 10, проти – 0, утримався – 0.

Рішення прийнято одноголосно.

Секретар Комісії                                Н.Л. Бондарчук