Святковий захід для юних читачів

Дата: 28.09.2017 20:52

Фото без описуНапередодні Всеукраїнського дня бібліотек в дитячій бібліотеці протягом дня відбувалося «Свято вірних читачів».

Розпочалося дійство відкритим уроком читання «Книгу завжди поважаєм, бо ми змалечку читаєм», на яке завітали учні 4Б класу Корпської школи з класним керівником Наталією Черниш. Діти познайомилися із елементами книги, розстановкою книг в бібліотеці та розділившись на команди пограли у гру «Щасливчик». На згадку отримали книжкові закладки.

Кожної перерви школярі приймали участь у різних конкурсах. Цікаво пройшла вікторина «Дивовижний всесвіт». Учасники вибирали із чарівного мішка номер питання, подумавши, давали відповідь, отримували бали, а переможців потім чекали призи.

Конкурс «Порахуй сонечка в бібліотеці» зібрав багатьох любителів математики , мало кому вдавалося правильно порахувати, адже їх кількість змінювалася кожної перерви.

Хіт-парад читацьких думок  «Я люблю свою бібліотеку за…» показав, що наші читачі люблять і за цікаві книги, і за мудрих бібліотекарів.

Грамотами були нагороджені кращі читачі та учасники обласних конкурсів.

Ми вдячні всім нашим читачам, які дружать з книгою, із бібліотекою!

За інформацією завідуючої бібліотекою для дітей Алли Костирко