На контролі Програма соціально-економічного розвитку громади

Дата: 02.01.2018 20:51

Фото без опису2 січня голова Коропської селищної ради Віктор Журавель провів щотижневу робочу нараду зі своїми заступниками, начальниками відділів, директорами комунальних підприємств, на порядку денного якої розглядалися питання життєдіяльності громади.

Спочатку обговорили стосовно засідань чергової сесії та виконавчого комітету селищної ради.

Віктор Іванович наголосив, що першочерговим є питання щодо проекту Програми соціально-економічного розвитку Коропської селищної ради на 2018 рік. Особливий контроль щодо цього очільник громади поклав на заступника Олега Мельоху.

Обговорювалося питання щодо сприяння місцевому відділу поліції у підключенні відеоспостереження вулицями Коропа.

Також в ході наради зверталася особлива увага на постійний контроль по фінансуванню виконаної роботи по благоустрою старостинських округів, на що було вказано директору КП «Благоустрій» Сергію Мурашку. Заплановані роботи й у парках селища: оновлення лавок, встановлення допоміжних баків для сміття.

На даний час ведеться активна робота щодо відкриття центру надання адміністративних послуг, реєстрації придбаної техніки за кошти державної субвенції та реєстрації установ, прийнятих на баланс з районного бюджету.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення та
комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради