Ювілей районної ветеранської організації

Дата: 24.02.2017 14:20

24 лютого в залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися збори ветеранської організації Коропського району, присвячені 30-тій річниці створення районної ветеранської організації.

Участь у заході взяли селищний голова Віктор Журавель, в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй, голова районної ради Михайло Мазуренко, представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та територіального центру соціального обслуговування.

Відкрив засідання голова ветеранської організації Коропщини Микола Заболотний. У своєму виступі Микола Дмитрович торкнувся історії ветеранської організації, ознайомив присутніх з діяльністю організації в минулому році, окреслив  напрямки роботи на рік теперішній. Не забули і тих, хто відійшов у вічність, хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

З привітаннями з нагоди 30-ї річниці створення районної ветеранської організації до присутніх звернулися в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй, голова районної ради Михайло Мазуренко та селищний голова Віктор Журавель. Всі побажали міцного здоров’я та довголіття ветеранам, пообіцяли підтримку у вирішенні проблемних питань ветеранської організації Коропського району.

Віктор Іванович у своєму виступі наголосив, що депутатським корпусом селищної ради були затверджені відповідні соціальні Програми для підтримки малозабезпечених громадян, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни, воїнів-афганців та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Ветеранам війни та праці вручили почесні грамоти та подяки, а по закінченню урочистих зборів аматори районного будинку культури привітали всіх присутніх з ювілеєм чудовою концертною програмою.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради