Щотижнева нарада

Дата: 12.03.2018 18:01

Сьогодні, 12 березня, селищний голова Віктор Журавель провів щотижневу робочу нараду за участю заступників, начальників відділів, директорів комунальних підприємств, в ході якої розглянули стан справ в об’єднаній територіальній громаді.

За інформацією начальника відділу освіти Олега Курбанова всі освітні заклади ОТГ продовжать навчально-виховний процес до весняних канікул. Обговорили придбання кабінету математики для Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка за кошти обласного бюджету на оснащення опорних шкіл засобами навчання. Приємною новиною від Олега Миколайовича стала участь коропських школярів у IV (всеукраїнському) етапі олімпіади з навчальних предметів. З української мови та літератури з 25 по 30 березня у м. Вінниця честь Коропщини буде відстоювати Аня Міщенко, учениця 8 класу. Випускниця Аліна Давидкевич в той же термін буде демонструвати свої знання з географії у м. Тернопіль. З 18 по 24 березня до м. Запоріжжя поїде одинадцятикласник Дмитро Хорошок, який обрав важливі у наш час інформаційно-комунікаційні технології.

Обговорили проведення робіт щодо чистки доріг від снігу. Директор комунального підприємства «Благоустрій» Сергій Мурашко повідомив, що тротуари будуть чиститися за допомогою лопат, оскільки використання техніки в даних місцях неможливе.

На контролі начальника фінансового управління Наталії Басанець місцеві податки і збори на 2019 рік.

Перевірки сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах,  по плану зробити у с. Нехаївка та с. Шабалинів, про що доповідала начальник відділу-служби у справах дітей селищної ради Наталія Величко.

Про стан спорту в громаді та проведені заходи проінформувала начальник відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко.

Всі доручення селищного голови, озвучені на нараді,  були взяті на контроль до виконання.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради