8 травня у Коропі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років
Цей день є символом скорботи за мільйонами загиблих, нагадуванням про страшні наслідки війни та важливість збереження миру для майбутніх поколінь.
Друга світова війна стала однією з найтрагічніших сторінок в історії людства. Вона забрала життя мільйонів людей, принесла незліченні страждання та залишила глибокий слід у долях цілих народів. Український народ зазнав великих втрат у боротьбі з нацизмом.
З нагоди пам’ятної дати у Коропі відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу «Скорботна Мати». Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів хвилиною мовчання.
Ми схиляємо голови перед усіма, хто віддав життя за свободу, мир і вільне майбутнє рідної землі.
Вічна пам’ять загиблим. Шана і вдячність усім, хто виборював і виборює право України бути вільною державою.
На сайті Українського інституту національної пам'яті доступні інформаційні метеріали, присвячені подіям Другої світової війни.







