На жаль, знову непоправна втрата: загинув 31-річний захисник України Сергій ЯЩЕНКО

Дата: 28.08.2024 18:38

Сергій Володимирович Ященко народився  30 січня 1993 року у селі Радичів тодішнього Коропського району (зараз – Понорницька громада).

Із Коропською громадою воїна пов’язує те, що в Риботині проживає його мама Олена Петрівна. Тому сюди, у Риботин, чекаємо повернення Героя «на щиті»…

1999 року Сергій пішов до Радичівської школи. У 6 класі навчався в Коропській  ЗОШ, у 7-9 класах – у Черешенській школі.

З вересня 2008 року до червня 2011 року навчався в Сосницькому аграрному ліцеї, де здобув кваліфікацію тракториста-машиніста.

Працював на різних роботах у Києві.

Із листопада 2015 року проходив військову підготовку в селищі Десна.

Проходив військову службу  у 72-ій окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.

Із січня 2016 року по серпень 2017 року перебував у зоні АТО.

14 серпня 2017 року отримав травмування під час евакуації військового майна в селищі Верхньоторецьке Донецької області. Нагороджений Президентською нагородою «Захиснику Вітчизни». Мав статус учасника бойових дій.

У грудні 2017 року звільнився з військової служби у зв’язку з закінченням контракту.

До лав оборонців рідної землі Сергій Ященко знову долучився у квітні 2024 року.

За характеристикою командира військової частини, за час служби воїн зарекомендував себе з позитивної сторони, відмінно виконував обов’язки, користувався авторитетом серед колег, намагався підтримувати високий моральний дух у підрозділі, стійко переносив інтенсивні навантаження.

На жаль, наш вірний військовій присязі та відданий на вірність українському народу захисник загинув 26 серпня 2024 року.

У нього залишилась мама, син, дві сестри.

У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Захисника, який віддав життя за мирне небо над Україною та за наше майбутнє, схиляємо голови у скорботі.

Нехай Господь Бог допоможе вам перенести цю важку втрату.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Номер банківської карти для подопомоги родині:
4149 6293 4146 9716 (ПриватБанк, Ященко О.П., мама воїна)

Про час зустрічі Героя на рідній землі інформуватимемо окремо.

Прощання з Сергієм Ященком відбудеться у селі Риботин.
Ховатимуть Героя у Радичеві.