У Коропській селищній раді в рамках співпраці з Програмою DOBRE відбулось перше засідання фокус-групи із актуалізації Стратегії розвитку громади

Дата: 24.07.2024 21:38

До фокус-групи увійшли керівники, спеціалісти відділів та директори окремих комунальних підприємств.

Наш стратегічний документ затверджений наприкінці 2021 року. Відтоді багато чого змінилося: деякі речі втратили актуальність, деякі ­ – навпаки набули більшого значення  і вагомості.

Актуалізувати Стратегію нам допомагають експерти польської організації FRDL Олексій Гаврилов і  Радослав Шарлея.

Сьогодні, після час засідання фокус-групи, вони поспілкувались із представниками різних напрямків, обговорили поточний стан проблем, слабкі і сильні сторони.

Дякуємо експертам і Програмі DOBRE за підтримку нашої громади!

Засідання фокус-групи відбулось у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).