31 липня – десяті роковини загибелі захисника України КОВТУНА СТАНІСЛАВА ГРИГОРОВИЧА (04.03.1986 – 31.07.2014) із Атюші

Дата: 31.07.2024 08:02

Коли розпочалися бойові дії на сході, Станіслав добровольцем пішов захищати рідну землю. Воював у складі 25-ї окремої парашутно-десантної бригади м. Дніпропетровськ, був командиром танку.

Життя 28-річного атюшанина обірвала снайперська куля у бою під Шахтарськом, коли він стримував наступ ворога на нашу землю.

Станіслав Ковтун став першим воїном з Коропщини, який поліг під час захисту Украни від російського загарбника...

Поховали воїна 5 серпня 2014 року в селі Атюша.

У 2015 році в його рідному селі встановили пам’ятний знак, і того ж року іменем Станіслава Ковтуна названа школа, в якій він навчався.

Атюшанина нагороджено пам’ятним знаком «За воїнську доблесть», орденом  «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Щирий і справжній, розумний і справедливий, сміливий і сильний, добрий  і відданий Україні  – таким був Станіслав, і таким навіки залишиться у наших серцях.

Вічна пам'ять і слава Герою!