Творчий вечір, присвячений 50-річчю голови клубу «Первоцвіти Коропщини» Світлани Милько, відбувся сьогодні в Арт просторі Публічної бібліотеки

Дата: 22.07.2024 17:35

Привітати ювілярку завітали рідні, друзі, колеги по перу, поціновувачі таланту Світлани Станіславівни.

Начальник відділу культури й туризму Коропської селищної ради Сергій Семенов вручив Світлані Станіславівну грамоту за внесок у культурне життя громади та з нагоди ювілею.

Ювілярка проживає в Нехаївці. Писати поезію почала ще в шкільні роки, але тоді це була суто діяльність «для себе». Здобувши фах технолога харчової промисловості, багато років пропрацювала на Нехаївському крохмальному заводі, пізніше трудилась кухарем у місцевому дитсадку. І продовжувала творити. З-під її пера у світ з’являлась талановита лірика й гумор.

Близько 15 років тому, завдяки знайомству з письменницею Валентиною Михайленко, Світлана Милько доєдналась до літературно-мистецького клубу «Первоцвіти Коропщини», а 8 років тому – очолила це творче об’єднання.

Друкується ювілярка в альманахах клубу. Вийшла в світ збірка її творів під назвою «Вітрила надії».

Зараз Світлана Милько працює директором Нехаївського будинку культури. Без її участі не обходиться жоден захід в селі.

Ми вітаємо Світлану Станіславівну та бажаємо творчих і життєвих здобутків, родинного тепла, успіхів і натхнення на нові  й нові твори та розвитку «Первоцвітів Коропщини» під її керівництвом!